Owocowy zawrót głowy – letnie warsztaty w grupie dzieci 3-letnich Wróbelki

czwartek, 13 czerwca 2024

Owocowy zawrót głowy – letnie warsztaty w grupie
dzieci 3-letnich Wróbelki

Dnia 11.06.2024 odbyły się popołudniowe warsztaty pt. Owocowy zawrót głowy z rodzicami w grupie dzieci 3-letnich Wróbelki w ramach cyklicznych spotkań. Rozpoczęliśmy od muzycznego powitania wszystkich uczestników oraz od  omówienia nowej zbliżającej się pory roku jaką jest lato. Kolejnym punktem warsztatów były zabawy dydaktyczne na dywanie takie jak „ Ułóż owoc”, „Uśmiechnięty arbuz”,  których głównym celem było doskonalenie umiejętności matematycznych oraz zabawy muzyczno-ruchowe. Najwięcej przyjemności dostarczyła zabawa sensoryczna „Złap owoc”. Wspólnie z rodzicami bawiliśmy się z chustą animacyjną. Na końcu przystąpiliśmy do części warsztatowej. „ Wróbelki”  wraz z rodzicami przygotowały z letnich owoców sałatkę, którą nakładały do własnoręcznie ozdobionych miseczek. Było mnóstwo kreatywnych pomysłów, świetna zabawa i wspólnie spędzony czas. Na twarzach dzieci malowała się prawdziwa satysfakcja i radość.  To był istnie owocowy zawrót głowy . Serdecznie dziękujemy Drodzy Rodzice za przybycie i przemiłą atmosferę.

red. pm4_herbut